Lista rejestru EMAS

Rejestr EMAS - lista organizacji zarejestrowanych w systemie ekozarządzania i audytu (EMAS)

Lp. Nr w rejestrze Nazwa Organizacji Nazwa i adres obiektu Data rejestracji Deklaracja środowiskowa Data walidacji Data weryfikacji Uwagi
1. PL 2.16-001-1 PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. - Oddział Elektrownia Opole
46-021 Brzezie k. Opola
  1. PGE GiEK S.A. - Oddział Elektrownia Opole – 46-021 Brzezie k\Opola;
  2. PGE GiEK S.A. - Ujęcie wody z rzeki Mała Panew – 46-021 Brzezie k\Opola;
  3. PGE GiEK S.A. - Końcowa oczyszczalnia ścieków – 46-021 Brzezie k\Opola;
  4. PGE GiEK S.A. - Składowisko odpadów paleniskowych „Groszowice” – ul. Jana Brzechwy 3, 45-512 Opole.

02.09.2005

19.11.2016 19.11.2015 19.11.2015 Rejestracja zawieszona w okresie między 15.02.2013 r. - 5.02.2016 r.
2.  PL 2.04-001-2 Centrum Onkologii im. Franciszka Łukaszczyka
85-796 Bydgoszcz
ul. Dr I. Romanowskiej 2
 -  07.09.2006  8.06.2016  8.06.2015  8.06.2015  -
3.  PL
2.14-001-4
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kolejowa 28 
25.01.2007  17.08.2016  17.08.2015 17.08.2015 
4.  PL
2.24-001-5 
RAFAKO S.A.
47-400 Racibórz
ul. Łąkowa 33
- 31.01.2007 15.10.2016 15.10.2015 15.10.2015 -
5.  PL
2.24-002-6 
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Katowicach

40-035 Katowice
ul. Plebiscytowa 19 
31.01.2007  5.06.2016  5.06.2015  5.06.2015  -
6.  PL 2.02-001-7  Bombardier Transportation Polska Spółka z o.o.
53-609 Wrocław
ul. Fabryczna 12 
23.02.2007  29.09.2016  29.09.2015  29.09.2015  -
7.  PL
2.26-001-8 
Dolina Nidy sp. z o.o.
28-400 Pińczów
Leszcze 15 
  1. Dolina Nidy sp. z o.o.
    zakład produkcji spoiw gipsowych
    w Leszczach
    28-400 Pińczów
    Leszcze 15
  2. Zaklad Przerobu Gipsu w Koninie
    62-510 Konin
    ul.Kazimierska 46 
  1. 20.08.2007
  2. 11.04.2011 
2.06.2016  2.06.2015  2.06.2015  -
8.  PL 2.24-003-10  TAURON Wytwarzanie S.A.
Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych

43-170 Łaziska Górne 
Elektrownia Łaziska - instalację energetycznego
spalania paliw w Łaziskach 
22.02.2008  11.06.2016  11.06.2015  11.06.2015  -
9. 
PL
2.22-002-11
80-867 Gdańsk
ul. Swojska 9 
  1. EDF Polska S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku - siedziba 80-867 Gdańsk
    ul. Swojska 9
  2. Elektrociepłownia Gdańsk Ec2
    80-867 Gdańsk
    ul. Wiślna 6/16
  3. Elektrociepłownia Gdynia
    81-036 Gdynia
    ul. Pucka 118
  4. Składowisko Letnica
    80-534 Gdańsk
    Gdańsk-Letnica
  5. Składowisko Rewa
    81-198 Rewa
    Rewa
  6. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
    Krzeszna
    83-315 Krzeszna
    Krzeszna
25.08.2008  29.05.2016  29.05.2015  29.05.2015  -
10.  PL
2.24-004-12 
Przedsiębiorstwo Wodociągów i kanalizacji
Okręgu Częstochowskiego S.A

42-202 Częstochowa
ul. Jaskrowska 14/44 
10.09.2008  29.06.2016  29.06.2015  29.06.2015  -
11. PL
2.08-001-13 
Arctic Paper Kostrzyn S.A.
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Fabryczna 1 
25.09.2008  8.06.2016 8.06.2015 8.06.2015 -
12.  PL 2.24-005-14  MASTER-Odpady i Energia Sp. z o.o.
43-100 Tychy
ul. Grota Roweckiego 44 
  1. Siedziba, ul. Lokalna 11, 43-100 Tychy
  2. Składowisko Odpadów w Tychach, ul. Serdeczna 100, 43-100 Tychy
  3. PSZOK w Tychach , ul. Serdeczna 2, 43-100 Tychy
  4. PSZOK w Tychach, ul. Katowicka, 43-100 Tychy
  5. PSZOK w Tychach, ul. Mikołowska, 43-100 Tychy
  6. PSZOK w Wyrach, ul. Słoneczna, 43-175 Wyry
  7. PSZOK w Kobiórze, ul. Centralna, 43-210 Kobiór
30.09.2008  13.11.2016 13.11.2015 13.11.2015 -
13.  PL 2.32-001-17  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra
74-105 Nowe Czarnowo
Nowe Czarnowo 76 
  1. Elektrownia Dolna Odra w Nowym Czarnowie
    74-105 Nowe Czarnowo
    Nowe Czarnowo 76
  2. Elektrownia Pomorzany w Szczecinie
    70-010 Szczecin
    ul. Szczawiowa
  3. Elektrownia Szczecin w Szczecinie
    70-661 Szczecin
    ul. Gdańska 34a 
09.04.2009  6.10.2016  6.10.2015  6.10.2015  -
14.  PL 2.24-006-19  Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. zoo
42-263 Wrzosowa
ul. Konwaliowa 1 
03.08.2009  22.09.2016  22.09.2015  22.09.2015  -
15.  PL 2.24-007-20  44-335 Jastrzębie Zdrój
ul. Chlebowa 22 
  1. Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. - siedziba, Jastrzębie Zdrój ul. Chlebowa 22
  2. Ujęcie Wody Przemysłowej Łąka, Pszczyna Łąka ul. Piotra Skargi 8
  3. Ujęcie Wody Przemysłowej Godów, Godów ul. Gliniki
  4. Ujęcie Wody Przemysłowej Kłokocin, Żory - Rój ul. Kłokocińska 53
  5. Pompownia Wody Dołowej JAS-MOS,
    Jastrzębie Zdrój ul. Górnicza 1
  6. Pompownia Wody Dołowej Pniówek,
    Pawłowice ul. Krucza 18
  7. Pompownia Wody Dołowej Krupiński,
    Suszec ul. Piaskowa 35
  8. Pompownia Wody Dołowej Zofiówka,
    Jastrzębie Zdrój ul. Rybnicka 6
  9. Pompownia Wody Dołowej Borynia,
    Jastrzębie Zdrój ul. Węglowa 4
  10. Pompownia Wody Dołowej Jankowice,
    Rybnik ul. Błękitna
  11. Pompownia Wody Dołowej Marcel,
    Radlin ul. Korfantego 52
  12. Pompownia Wody Dołowej Moszczenica,
    Jastrzębie Zdrój ul. Kościelna 1A
  13. Oczyszczalnia ścieków przy KWK Krupiński,
    Suszec ul. Piaskowa 35
  14. Oczyszczalnia ścieków przy KWK Budryk,
    Ornontowice ul. Zamkowa 10 
27.01.2010  19.06.2016  19.06.2015  19.06.2015  -
16.  PL
2.24-008-21 
Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej
43-100 Tychy
al. Marszałka J. Piłsudskiego 12 
15.09.2010  5.10.2016  5.10.2015  5.10.2015  -
17.  PL
2.24-009-22 
TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna -
oddział Elektrownia Jaworzno III w Jaworznie

43-603 Jaworzno
ul. Promienna 51 
19.10.2010  11.06.2016 11.06.2015 11.06.2015 -
18.  PL
2.12-003-23 
KOBA Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
31-358 Kraków
ul. Jasnogórska 1 
18.11.2010  13.07.2016  13.07.2015  13.07.2015  -
19.  PL
2.12-004-24 
TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna -
Oddział Elektrownia Siersza w Trzebini

32-541 Trzebinia
Trzebinia 
10.01.2011  11.06.2016  11.06.2015  11.06.2015  -
20.  PL 2.10-001-25  Cementownia Warta S.A.
98-355 Działoszyn
ul. Przemysłowa 17 
01.06.2011  27.07.2016  27.07.2015  27.07.2015  -
21.  PL
2.16-002-27 
Petrochemia-Blachownia S.A
47-225 Kędzierzyn-Koźle
ul. Szkolna 15 
11.07.2011  17.12.2016 17.12.2015 17.12.2015 -
22.  PL
2.18-001-28
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa
35-959 Rzeszów
ul. Mikołaja Reja 16 
  1. P.P.K.U.G. "KRUSZGEO" S.A. - siedziba
    35-959 Rzeszów, ul. Mikołaja Reja 16
  2.  
    ZEK Lipie
  3. ZEK Czarna SEdzieszowska
  4. ZEK Niwiska
  5. ZEK Otałęż
  6. ZEK Biały Bór
  7. ZEK Mokorzec
  8. ZEK Strzegocice I
  9. ZEK Strzegocice II
  10. ZEK Klecie
  11. ZEK Wróblowa
  12. ZEK Dora
  13. ZEK Hureszko
  14. ZEK Radymno
  15. ZEK Ostrów
  16. ZEK Gniewczyna
  17. ZEK Sokolniki
  18. ZEK Borowiec
  19. ZEK Radłów
  20. ZEK Dwudniaki
  21. ZEK Trzydniaki
  22. ZEK Bobrowniki
  23. ZEK Kłaj
  24. ZEK Dębno
  25. ZEK Frydman
  26. ZEK Sośnica
  27. ZPMS Chmielów
  28. ZR Ostrów 
21.07.2011  7.05.2016  7.05.2015  7.05.2015  -
23.  PL 2.06-001-29  CEMEX sp. z o.o.
22-100 Chełm
ul. Fabryczna 6 
01.09.2011  18.05.2016  18.05.2015  18.05.2015  -
24.  PL 2.14-003-30  Ministerstwo Środowiska
00-922 Warszawa
ul. Wawelska 52/54 
02.09.2011  25.06.2016  25.06.2015  25.06.2015  -
25.  PL
2.12.005-31 
MAN Trucks
sp. z.o.o.

32-005 Niepołomice
ul. Rudolfa Diesla 1 
18.10.2011  16.07.2016  16.07.2015  16.07.2015  -
26.  PL 2.02.003-32  AB S.A.
51-416 Wrocław
ul. Kościerzyńska 32 
15.02.2012  13.10.2016  13.10.2015  13.10.2015  -
27.  PL 2.06-002-33  Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o., al. Piłsudskiego 15, 20-407 Lublin 
  1. Siedziba spółki, al. Piłsudskiego 15, 20-407 Lublin
  2. Stacja wodociągowa „Centralna", al. Piłsudskiego 15, 20-407 Lublin
  3. Stacja wodociągowa „Zemborzycka",
    ul. Zemborzycka 114, 20-445 Lublin
  4. Stacja wodociągowa „Wrotków", Koło 45a, 20-508 Lublin
  5. Stacja wodociągowa „Sławinek", ul. Wodna 2, 20-833 Lublin
  6. Stacja wodociągowa „Dziesiąta", ul. Nadrzeczna 16, 20-443 Lublin
  7. Stacja wodociągowa „Bursaki", ul. Związkowa 8, 20-148 Lublin
  8. Stacja wodociągowa „Felin", ul. Dobrzańska 39, 20-262 Lublin
  9. Stacja wodociągowa „Ruta" ul. Dziewanny 16, 20-539 Lublin
  10. Wieża Ciśnień, ul. Racławicka 42, 20-043 Lublin
  11. Baza Techniczna „Zemborzycka", ul. Zemborzycka 114a, 20-445 Lublin
  12. Centrum Laboratoryjne, ul. Zawilcowi 10, 20-245 Lublin
  13. Punkt Zlewny Nieczystości Ciekłych, ul Azaliowa 6, 20-204 Lublin
  14. Oczyszczalnia Ścieków „Hajdów", ul. Łagiewnicka 5, 20-228 Lublin 
27.04.2012  23.11.2016 23.11.2015 23.11.2015 -
28.  PL 2.24-010-34  JAGO-PRO Sp. z o.o., ul. Szczakowska 35, 43-600 Jaworzno  17.10.2012  20.10.2016 20.10.2015 20.10.2015 -
29.  PL 2.02-004-35 Urząd Miejski Wrocławia, Pl. Nowy Targ 1 8, 50-141 Wrocław 
  1. Pl. Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław 
  2. Al. Kromera 44, 51-163 Wrocław
  3. ul. Strzegomska 148, 54-428
  4. ul. G. Zapolskiej 2/4, 50-032 Wrocław
  5. ul. Świdnicka 53, 50-030 Wrocław
  6. ul. W. Bogusławskiego 8, 10, 50-031 Wrocław
  7. ul. Kotlarska 41, 50-151 Wrocław
  8. ul. Bernardyńska 5, 50-156 Wrocław
  9. ul. P. Włodkowica 20/22, 50-072 Wrocław
  10. Sukiennice 8, 50-107 Wrocław
  11. Sukiennice 9, 50-107 Wrocław
  12. Sukiennice 10-13, 50-107 Wrocław
  13. Rynek-Ratusz 7/9, 50-106 Wrocław
  14. Rynek 13, 50-101 Wrocław
24.10.2012  23.06.2016  23.06.2015  23.06.2015  -
30.  PL
2.24-012-37 
ALBA MPGK Sp. z o.o. ,ul. Starocmentarna 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza 
  1. ALBA MPGK Sp. z o.o. - siedziba organizacji, ul. Starocmentarna 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza
  2. ALBA MPGK Sp. z o.o. - Baza Logistyczna, ul. Kasprzaka 19, 41-303 Dąbrowa Górnicza
  3. ALBA MPGK Sp. z o.o. - Składowisko „Lipówka 1", ul. Koksownicza 4, 42-523 Dąbrowa Górnicza 
8.11.2012  5.08.2016  5.08.2015  5.08.2015  -
31.  PL
2.02-005-38 
DOL-EKO Organizacja Odzysku S.A. ,ul. Świeradowska 75, 50 559 Wrocław  8.11.2012  7.08.2016  7.08.2015  7.08.2015  -
32.  PL
2.32-002-39 
TOM Organizacja Odzysku Opakowań S.A ., ul. Pomorska 112, 70-812 Szczecin  8.11.2012  7.08.2016  7.08.2015  7.08.2015  -
33.  PL
2.22-003-40 
Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań „EKOLA" S.A .,ul. Królowej Jadwigi 137, 80-034 Gdańsk 
  1. Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań „EKOLA" S.A., ul. Królowej Jadwigi 137, 80-034 Gdańsk
  2. Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań „EKOLA" S.A. Oddział w Białymstoku, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 4, 15-703 Białystok 
8.11.2012  7.08.2016  7.08.2015  7.08.2015  -
34.  PL
2.12-006-41 
PONAR WADOWICE S.A., ul. Wojska Polskiego 29, 34-100 Wadowice  Siedziba spółki - PONAR WADOWICE S.A., ul. Wojska Polskiego 29, 34-100 Wadowice  12.11.2012  28.09.2016  28.09.2015  28.09.2015  -
35.  PL 2.14-004-42  Ośrodek Główny Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej -Państwowego Instytutu Badawczego, ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa 
  1. Ośrodek Główny IMGW-PIB w Warszawie, ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa
  2. Obiekt w Legionowie, ul. Zegrzyńska 38, 05-119 Legionowo 
21.03.2013  17.06.2016  17.06.2015  17.06.2015  -
36.  PL 2.24-013-43  ALBA Południe Polska Sp. z o.o.,
ul. Starocmentarna 2,
41-300 Dąbrowa Górnicza 
  1. ALBA Południe Polska Sp. z o.o. - siedziba organizacji, ul. Starocmentarna 2,
    41 300 Dąbrowa Górnicza
  2. ALBA Południe Polska Sp. z o.o. - Sortownia Odpadów Komunalnych - ul. Z. Nałkowskiej, 41 922 Radzionków
  3. ALBA Południe Polska Sp. z o.o. - Główne Biuro Handlowe - ul. Bytkowska 15,
    41-503 Chorzów 
05.04.2013  5.08.2016  5.08.2015  5.08.2015  -
37.  PL 2.32-003-44  Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
ul. Strzałowska 22,
71-730 Szczecin 
28.06.2013  4.02.2016  18.12.2013  18.12.2013  -
38.  PL 2.08-002-45  Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
ul. Teatralna 49,
66-400 Gorzów Wielkopolski 
  1. Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. - siedziba spółki, ul. Teatralna 49,
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  2. Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów, ul. Małyszyńska 180,
    66-400 Gorzów Wielkopolski 
05.09.2013  18.03.2016 18.03.2015 18.03.2015 -
39.  PL 2.16-003-46  Przedsiębiorstwo „LABTAR" Sp. z o.o.
ul. Św. Jacka 12,
46 050 Tarnów Opolski 
05.09.2013  29.03.2017 29.03.2016 29.03.2016 -
40.  PL 2.24-014-47  TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna - Oddział Elektrownia Łagisza w Będzinie
ul. Pokoju 14
42 504 Będzin 
27.09.2013  11.06.2016  11.06.2015  11.06.2015  -
41.  PL 2.30-001-48  H&M HENNES & MAURITZ LOGISTICS Sp. z o.o.
ul. Magazynowa 3, 62-023 Gądki 
27.11.2013  28.08.2016  28.08.2015  28.08.2015  -
42.  PL 2.18-002-49  Konsorcjum Olejów Przepracowanych Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów S.A.
ul. Trzecieskiego 14,
38-460 Jedlicze 
5.02.2014  28.10.2016  28.10.2015  28.10.2015  -
43.  PL 2.16-004-50  Cementowania „ODRA" S.A.
ul. Budowlanych 9, 45-005 Opole 
22.04.2014  23.11.2016 23.11.2015 23.11.2015 -
44.  PL 2.24-015-51  REMONDIS Tarnowskie Góry Sp. z o.o.
ul. Nakielska 1-3
42-600 Tarnowskie Góry 
  1. REMONDIS Tarnowskie Góry Sp. z o.o. - siedziba, ul. Nakielska 1-3
    42-600 Tarnowskie Góry
  2. Baza (zaplecze techniczne); Towarowa 1,
    42-600 Tarnowskie Góry
  3. Składowisko Odpadów Komunalnych,
    ul. Laryszowska,
    42-608 Tarnowskie Góry 
22.04.2014  28.11.2016 28.11.2015 28.11.2015 -
45.  PL 2.24-016-52  Zakład Gospodarki Odpadami S.A.
ul. Krakowska 315d
43-300 Bielsko-Biała 
22.06.2015  19.11.2016 19.11.2015 19.11.2015 -
46.  PL 2.14-005-53  Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań SA
ul. Mangalia 4
02-758 Warszawa 
9.07.2015  13.04.2017 13.04.2016 13.04.2016 -
47.  PL 2.24-017-54  Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o.ul. Bytkowska 15
41-503 Chorzów 
  1. Siedziba organizacji
    ul. Bytkowska 15
    41-503 Chorzów
  2. Zakład Przerobu i Utylizacji Odpadów
    ul. Brzezińska
    41-503 Chorzów 
28.07.2015  5.08.2016  5.08.2015  5.08.2015  -
48.  PL 2.28-001-55  OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o. – oddział w Ostródzie, Górka 15, 14‑100 Ostróda  Oddział w Ostródzie,
Górka 15, 14‑100 Ostróda 
12.08.2015  18.03.2016  18.03.2015  18.03.2015  -
49.  PL 2.24-018-56  SITA Południe Sp. z o.o.
ul. Dębowa 26/28, 42-207 Częstochowa 
  1. SITA Południe Sp. z o.o., ul. Dębowa 26/28, 42-207 Częstochowa 
  2. SITA Południe Sp. z o.o., ul. Wawelska 53, 43-155 Bieruń
30.09.2015  15.05.2016  15.05.2015  15.05.2015  -
50.  PL 2.30-002-57  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 79, 60-529 Poznań 
RDOŚ w Poznaniu – siedziba
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 79, 60-529 Poznań 
6.11.2015  20.07.2016  20.07.2015  20.07.2015  -
51.  PL 2.14-006-58  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie
ul. Henryka Sienkiewicza 3
00-015 Warszawa 
  1. RDOŚ w Warszawie – siedziba, ul. H. Sienkiewicza 3, 00-015 Warszawa
  2. RDOŚ w Warszawie – Wydział Spraw Terenowych I Siedlce, ul. Kazimierzowska 23, 08-110 Siedlce
  3. RDOŚ w Warszawie – Wydział Spraw Terenowych I Siedlce, oddział Ciechanów, ul. 17 stycznia 7, 06-400 Ciechanów
  4. RDOŚ w Warszawie – Wydział Spraw Terenowych I Siedlce, oddział Ostrołęka, ul. Gorbatowa 15, 07-410 Ostrołęka
  5. RDOŚ w Warszawie – Wydział Spraw Terenowych II Radom, ul. 25 czerwca 68, 26‑600 Radom
  6. RDOŚ w Warszawie – Wydział Spraw Terenowych II Radom, oddział Płock, ul. 3‑go Maja 16, 09-204 Płock 
16.11.2015  20.07.2016  20.07.2015  20.07.2015  -
52.  PL 2.08-003-59  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Jagiellończyka 8
66-400 Gorzów Wielkopolski 
16.11.2015  20.07.2016  20.07.2015  20.07.2015 -
53.  PL 2.26-002-60  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Kielcach
ul. Szymanowskiego 6, 25‑361 Kielce 
18.11.2015  29.07.2016  29.07.2015  29.07.2015  -
54.  PL 2.18-003-61  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie
ul. Józefa Piłsudskiego 38, 35-001 Rzeszów 
  1. RDOŚ w Rzeszowie – siedziba, ul. Józefa Piłsudskiego 38, 35-001 Rzeszów
  2. RDOŚ w Rzeszowie – Wydział Spraw Terenowych w Krośnie, ul. Bieszczadzka 1, 38-400 Krosno
  3. RDOŚ w Rzeszowie – Wydział Spraw Terenowych w Przemyślu, ul. Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl 
26.11.2015  10.09.2016  10.09.2015  10.09.2015  -
55.  PL 2.20-001-62  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku
ul. Dojlidy Fabryczne 23, 15-554 Białystok 
  1. RDOŚ w Białymstoku – siedziba, ul. Dojlidy Fabryczne 23, 15-554 Białystok
  2. RDOŚ w Białymstoku – Wydział Spraw Terenowych w Suwałkach (WST I), ul. Sejneńska 13, 16-400 Suwałki
  3. RDOŚ w Białymstoku – Wydział Spraw Terenowych w Łomży (WST II), ul. Nowa 2, 18‑400 Łomża 
26.11.2015  26.08.2016  26.08.2015 26.08.2015 -
56.  PL 2.16-005-63  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Opolu
ul. Obrońców Stalingradu 66, 45 512 Opole 
26.11.2015  26.08.2016  26.08.2015  26.08.2015  -
57.  PL 2.24-019-64  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach
ul. Dąbrowskiego 22, 40‑032 Katowice 
  1. RDOŚ w Katowicach - siedziba, ul. Dąbrowskiego 22, 40-032 Katowice
  2. RDOŚ w Katowicach – oddział w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała 
26.11.2015  4.09.2016  4.09.2015  4.09.2015  -
58.  PL 2.10-002-65  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Łodzi
ul. Romualda Traugutta 25, 90-113 Łódź 
26.11.2015  5.08.2016  5.08.2015  5.08.2015  -
59.  PL 2.06-003-66  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie
ul. Bazylianówka 46, 20-144 Lublin 
  1. RDOŚ w Lublinie - siedziba, ul. Bazylianówka 46, 20-144 Lublin
  2. RDOŚ w Lublinie – Wydział Spraw Terenowych I w Białej Podlaskiej, ul. Brzeska 41, 21-500 Biała Podlaska
  3. RDOŚ w Lublinie – Wydział Spraw Terenowych II w Chełmie, ul. Kamieńskiego 6, 22‑100 Chełm
  4. RDOŚ w Lublinie – Wydział Spraw Terenowych III w Zamościu, ul. Partyzantów 3, 22-400 Zamość
  5. RDOŚ w Lublinie – Wydział Spraw Terenowych IV w Janowie Lubelskim, ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35, 23-300 Janów Lubelski
  6. RDOŚ w Lublinie – Wydział Spraw Terenowych V w Kazimierzu Dolnym, ul. Lubelska 4a, 24-120 Kazimierz Dolny 
30.12.2015  4.08.2016  4.08.2015  4.08.2015  -
60.  PL 2.04-003-67  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy ul. Dworcowa 81, 85-009 Bydgoszcz 
  1. RDOŚ w Bydgoszczy - siedziba, ul. Dworcowa 81, 85-009 Bydgoszcz
  2. RDOŚ w Bydgoszczy - Wydział Spraw Terenowych – biuro w Pokrzydowie, ul. Grzmięca 10, 87-312 Pokrzydowo
  3. RDOŚ w Bydgoszczy - Wydział Spraw Terenowych – biuro w Osiu, ul. Rynek 10a, 86-150 Bydgoszcz
  4. RDOŚ w Bydgoszczy – Wydział Spraw Terenowych – biuro w Tucholi, Pl. Zamkowy 1, 89-500 Tuchola
  5. RDOŚ w BydgoszczyWydział Spraw Terenowych – biuro we Włocławku, ul. Komunalna 4, 87-800 Włocławek 
30.12.2015  20.07.2016  20.07.2015  20.07.2015  -
61.   PL 2.12-007-68 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie Plac Na Stawach 3, 30-107 Kraków
  1. RDOŚ w Krakowie - siedziba, Plac Na Stawach 3, 30-107 Kraków
  2. RDOŚ w Krakowie - Wydział Spraw Terenowych w Tarnowie, al. Solidarności 5-9, 33 100 Tarnów
  3. RDOŚ w Krakowie - Wydział Spraw Terenowych w Starym Sączu, ul. Daszyńskiego 3, 33-340 Stary Sącz
 25.01.2016  8.09.2016  8.09.2015 8.09.2015 -
62.   PL 2.02-006-69 Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu Plac Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław  
  1. RDOŚ we Wrocławiu – siedziba, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław,
  2. RDOŚ we Wrocławiu – Wydział Spraw Terenowych w Jeleniej Górze ul. Wiejska 29, 58-506 Jelenia Góra.
 25.01.2016  26.08.2016  26.08.2015  26.08.2015 -
63. PL 2.22-004-70

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
ul. Chmielna 54/57, 80-748 Gdańsk

  1. RDOŚ w Gdańsku - siedziba, ul. Chmielna 54/57, 80-748 Gdańsk
  2. RDOŚ w Gdańsku – Wydział Spraw Terenowych w Dziemianach, ul. 8 marca 3, 83-425 Dziemiany
  3. RDOŚ w Gdańsku – Wydział Spraw Terenowych w Słupsku, ul. Jana Pawła II 1, 76-200 Słupsk
  4. RDOŚ w Gdańsku – Wydział Spraw Terenowych we Władysławowie, ul. Ks. Merkleina 1, 84-120 Władysławowo
9.02.2016 4.09.2016 4.09.2015 4.09.2015 -
64. PL 2.22-005-71

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku
ul. Straganiarska 24-27, 80-837 Gdańsk

  1. WFOŚiGW w Gdańsku   siedziba, ul. Straganiarska 24-27, 80-837 Gdańsk
  2. WFOŚiGW w Gdańsku – Zespół ds. Ochrony Przyrody, Informacji i Edukacji Ekologicznej, ul. Straganiarska 43-46, 80-837 Gdańsk
  3. WFOŚiGW w Gdańsku – inwestycja związana z budową nowej siedziby WFOŚiGW, ul. Rybaki Górne 8, 80-861 Gdańsk
16.02.2016 18.11.2016 18.11.2015 18.11.2015 -
65. PL 2.32-004-72

TOM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA
ul. Pomorska 112, 70-812 Szczecin

- 25.02.2016 7.08.2016 7.08.2015 7.08.2015 -
66. PL 2.28-002-73

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Olsztynie
ul. Dworcowa 60, 10 437 Olsztyn

  1. RDOŚ w Olsztynie – siedziba, ul. Dworcowa 60, 10 437 Olsztyn
  2. RDOŚ w Olsztynie – Wydział Spraw Terenowych I w Elblągu (WSTE), ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg
  3. RDOŚ w Olsztynie – Wydział Spraw Terenowych II w Ełku (WSTŁ), ul. Mickiewicza 15, 19-300 Ełk
3.03.2016 6.08.2016 6.08.2015 6.08.2015 -
67. PL 2.32-005-74

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie
ul. Teofila Firlika 20, 71-637 Szczecin

  1. RDOŚ w Szczecinie - siedziba, ul. Teofila Firlika 20, 71-637 Szczecin
  2. RDOŚ w Szczecinie - Wydział Spraw Terenowych w Koszalinie, ul. Adama Mickiewicza 26, 75-004 Koszalin
  3. RDOŚ w Szczecinie - Wydział Spraw Terenowych w Złocieńcu, ul. Dworcowa 13, 78 520 Złocieniec
  4. RDOŚ w Szczecinie - Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny "Świdwie" - strażnicówka znajdująca się na działce nr 585/4 obręb Węgornik - gmina Police
  5. RDOŚ w Szczecinie - Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny "Świdwie" - pawilon dydaktyczno-muzealny znajdujący się na działce nr 182/3 obręb Rzędziny - gmina Dobra
  6. RDOŚ w Szczecinie - Wydział Ochrony Przyrody i Obszarów Natura 2000, Zespół do spraw zarządzania zasobami przyrody w Gryfinie - budynek byłego przejścia granicznego Gryfino-Mescherin, gmina Widuchowa, poczta 74-100 Gryfino
23.05.2016 8.09.2016 8.09.2015 8.09.2015 -
68. PL 2.10-003-75

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
ul. Dubois 118, 93-465 Łódź

- 23.05.2016 17.12.2016 17.12.2015 17.12.2015 -
69. PL 2.02-007-76

WPO ALBA S.A.
ul. Szczecińska 5
54-517 Wrocław

Siedziba spółki
ul. Szczecińska 5
54-517 Wrocław

15.06.2016 22.02.2017 22.02.2016 22.02.2016 -
70. PL 2.22-006-77

Energa SA
(w imieniu Spółek Grupy Energa: Energa-Operator SA, Energa SA, Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o., Energa Elektrownie Ostrołęka SA, Energa Wytwarzanie SA, Energa Kogeneracja Sp. z o.o., Energa Ciepło Ostrołęka Sp. z o.o., Energa-Obrót SA, Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. z o.o., Energa Oświetlenie Sp. z o.o.,)
ul. Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk

Lista obiektów 15.06.2016 6.10.2016 6.10.2015 6.10.2015 -

 

Kalendarium